Kompletny zestaw aplikacji Data Science dla bezpiecznej branży finansowej

Prezentujemy rozwiązania Data Science pozwalające na identyfikację zagrożeń, oszustw i manipulacji finansowych, ukrytych w strumieniach danych pochodzących z różnych systemów informatycznych.

Wykorzystując analitykę biznesową w połączeniu z algorytmami uczenia maszynowego, zespół specjalistów Data Science stworzył aplikacje umożliwiające szybkie i efektywne wykrywanie nadużyć i przestępstw dla banków i instytucji finansowych.

Możemy wyróżnić dwa rodzaje aplikacji przetwarzających dane finansowe. Pierwszy obejmuje aplikacje pozwalające na pełną realizację przepisów z zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML/CTF).

Z kolei aplikacje analizujące zachowanie infrastruktury informatycznej i jej użytkowników umożliwiają powstrzymanie krytycznego ataku, zanim wyrządzi on nieodwracalne straty.

Nasza rozwiązania, łączą systemy fizyczne z Internetem rzeczy (IoT), przetwarzaniem chmurowym i analityką na wielkich zbiorach danych. Dzięki temu, oferta przygotowana przez specjalistów Linux Polska, pozwoli na odkrycie bezcennych dla bezpieczeństwa banku informacji.

Pobierz ulotkę prezentującą naszą ofertę Data Science dla branży finansowej.
Pobierz ulotkę

top