Linux Polska w czołówce dostawców IT dla branży finansowej

IT dla branży finansowej dostawca Linux Polska

Uroczystym zwieńczeniem każdej edycji konferencji IT@BANK jest rozstrzygnięcie rankingu firm informatycznych świadczących usługi dla sektora finansowego. Podczas tegorocznej, dziewiątej edycji wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 700 wybitnych ekspertów IT, naukowców oraz decydentów różnych instytucji finansowych, odbyła się dwunasta odsłona tego prestiżowego konkursu.

W tym roku elitarne grono ekspertów oceniło 50 firm. Laureaci rankingu odbierali nagrody z rąk Włodzimierza Kicińskiego, wiceprezesa Związku Banków Polskich oraz Stanisława Brzeg-Wieluńskiego, redaktora naczelnego „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Linux Polska znalazła się na 9 pozycji w kategoriach potencjału rozwojowego oraz dostawców dla banków spółdzielczych. W ogólnym rankingu firm dostarczających rozwiązania IT dla sektora finansowego nasza firma uplasowała się na 17 miejscu.

Jesteśmy dumni i nie zamierzamy spocząć na laurach. Stale poszerzamy portfolio rozwiązań, w odpowiedzi na aktualne potrzeby branży finansowej, aby mogły być one nośnikiem postępu. Dokonująca się w obecnych czasach dynamiczna transformacja cyfrowa całkowicie odmieniła dotychczasowy model świadczenia usług finansowych i relacje z konsumentem. Instytucje finansowe, które nie zaoferują swoim klientom najnowszych rozwiązań technologicznych, czeka przegrana w rywalizacji z bardziej zaawansowaną technologicznie konkurencją.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży finansowej.

DevOps
Data Science

top