Linux Polska pokaże praktyczne zastosowania open source w monitoringu IT na Zabbix Meeting Poland 2023
Podziel się

Dlaczego warto wziąć udział w Zabbix Meeting? To doskonała okazja, aby poznać praktyczne przykłady efektywnego monitoringu i diagnostyki systemów informatycznych przy pomocy rozwiązań Zabbix. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję poznać osobiście zespół Zabbix i zadać pytania na miejscu, a także zapoznać się bliżej z najnowszą ofertą producenta oraz usług profesjonalnych świadczonych przez partnerów.

Wydarzenie skierowane jest do użytkowników Zabbix, a także do wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w dziedzinie monitoringu i diagnostyki systemów informatycznych, oraz są zainteresowani wykorzystaniem w tym obszarze rozwiązań open source.

W ramach wydarzenia Linux Polska będzie miała okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem jako prelegent, pokazując praktyczne zastosowania rozwiązania Zabbix w różnych biznesowych scenariuszach.

Współpraca i spotkania z producentami technologii to dla nas wspaniała szansa, aby  śledzić trendy i kierunki rozwoju rynku oprogramowania open source, poznawać plany rozwojowe produktów, a także nowe zastosowania technologii. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości usługi i sprawdzone rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.

Miejsce i termin wydarzenia

Zabbix Meeting Poland odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 w Warszawie, 15 marca 2023 r., w g. 09.00-14.10.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zarezerwuj miejsce już teraz i dołącz do nas już 15 marca w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Skontaktuj się z nami