Linux Polska partnerem konferencji IT@BANK 2018

Linux Polska partnerem konferencji IT@BANK 2018

W dniu 15 listopada w warszawskim Hotelu Hilton odbędzie się kolejna edycja konferencji IT@BANK 2018. Jest to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce, w którym corocznie bierze udział około 600 uczestników. Poruszana tematyka dotyczy technologii IT w służbie biznesu finansowego oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. Prezentowane są najnowsze rozwiązania i trendy technologiczne oraz ich praktyczne zastosowania w sektorze finansowym – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

IT@Bank to znakomite miejsce do spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży finansowej a dostawcami rozwiązań IT. W tym roku Linux Polska po raz kolejny będzie partnerem wydarzenia. Zaprezentujemy nasze usługi konsultingowe DevOps oraz nowoczesne rozwiązania pozwalające na wykrywanie oszustw, zagrożeń i manipulacji finansowych dzięki analizie danych maszynowych generowanych m.in. przez systemy IT.

Nasze usługi i produkty są dostosowane do specyficznych wymagań banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. Wiedzę w tym zakresie zdobywaliśmy latami, realizując liczne projekty dla największych przedstawicieli tej branży w Polsce oraz w regionie CEE. Rozumiemy specyfikę działalności firm z sektora finansowego, znamy problemy, z którymi się borykają oraz potrafimy je rozwiązywać, udzielając wsparcia w pokonywaniu barier technologicznych i transformacji IT.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach IT dla sektora finansowego.

Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji we współpracy ze Związkiem Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych i Radą Bankowości Elektronicznej z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stoiska Linux Polska.

top