Linux Polska pierwszym w regionie CEE partnerem Docker Inc.!
Podziel się

LINUX POLSKA, JEDEN Z LIDERÓW OTWARTYCH TECHNOLOGII NA RYNKU POLSKIM, ZOSTAŁ PIERWSZYM W REGIONIE EUROPY CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ PARTNEREM DOCKER INC.

Docker to otwarta platforma, która pozwala na stworzenie środowiska dla aplikacji ze wstępnie skonfigurowanych komponentów i dostarczenie jej jako gotowego rozwiązania, dzięki umieszczeniu programu oraz biblioteki danych w przenośnym kontenerze, który można uruchomić na każdym serwerze z systemem linux.

Firma Linux Polska, dzięki posiadanej wiedzy eksperckiej z zakresu otwartych technologii, będzie wspierała zarządzanie instalacjami Docker oraz prowadziła autoryzowane szkolenia. Oprogramowanie Docker jest dostępne w dwóch wersjach: dla deweloperów i przystosowane do działania w środowisku korporacyjnym.

“Bardzo się cieszę, że udało nam się rozpocząć współpracę z Docker. Jestem pewien, że firma LinuxPolska przyczyni się do popularyzacji technologii Docker w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wchodniej, szczególnie w środowiskach korporacyjnych”, powiedział Grzegorz Sułkowski, Wiceprezes w firmie LinuxPolska.

Jako partner firmy Docker, Linux Polska dołącza do wyjątkowej, dynamicznie rozwijającej się społeczności.

http://linuxpolskawebinar2.evenea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Skontaktuj się z nami