Dziesiąta edycja Open Source Day już w maju!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną konferencję Open Source Day 2017, która odbędzie się już 17 maja w Warszawie, w hotelu Marriott. Organizatorem wydarzenia jest firma Linux Polska, która poprowadzi również praktyczne warsztaty techniczne w czasie konferencji.

Będzie to wyjątkowa, jubileuszowa edycja spotkania. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych uczestników wiele atrakcji i niespodzianek!

Gośćmi wydarzenia będą prelegenci z Polski i ze świata, reprezentujący wiodące marki technologiczne. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału nie tylko w wystąpieniach i prezentacjach case study, ale także bezpłatnych warsztatach technicznych prowadzonych przez ekspertów Linux Polska.

Open Source Day, to największe w Polsce i Europie wydarzenie poświęcone otwartemu oprogramowaniu. W dotychczasowych edycjach udział wzięło ponad 5 tys. osób, a kilkanaście tysięcy śledziło relację online. Dzięki naszym uczestnikom i partnerom, konferencja w ciągu dekady stała się największą platformą wymiany wiedzy na temat otwartego oprogramowania, jednego z najważniejszych obecnie kierunków rozwoju nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do rejestracji i wspólnego celebrowania jubileuszu!

Udział jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona.

top