Nowa pozycja w cenniku Red Hat: Virtualization Suite

W najnowszym cenniku Red Hat wprowadzony został nowy produkt Red Hat Virtualization Suite. Stanowi on połączenie wysokowydajnej platformy wirtualizacyjnej Red Hat Virtualization z zaawansowanymi funkcjonalnościami zarządzania oferowanymi przez Red Hat CloudForms, dając zintegrowaną platformę łatwą do wdrożenia i zarządzania.

Jej kluczowe zalety to:
scentralizowane zarządzanie wieloma komponentami – zarówno pochodzącymi od Red Hat (RHV, OpenStack, OpenShift), jak również hybrydowych komponentów od innych dostawców (VMware®, Microsoft® Hyper-V, Amazon® Web Services, Microsoft Azure, Google® Cloud); szczegółowe informacje o środowisku wirtualnym w ujednoliconej formie; możliwość łatwej budowy sieci wirtualnych (SDN); możliwość automatyzacji procesów samoobsługowego przydzielania zasobów przez klientów wewnętrznych; możliwość wymuszania zgodności z wewnętrznymi i nadrzędnymi regułami; optymalizacja planowania wydajności i dostosowywania dostępności zasobów; automatyzacja procesów w obszarze całego środowiska hybrydowego.

Subskrypcje Red Hat Virtualization Suite naliczane są na pary socketów, co oznacza, że dla nodów jedno- lub dwusocketowych wymagana jest jedna subskrypcja, a dla nodów wielosocketowych – jedna subskrypcja na każdą parę socketów.

Poniżej różne warianty subskrypcji i porównanie z cenami dla zawartych w nich produktów kupowanych osobno:

Nowy produkt w cenniku Red Hat Virtualization Suite

Jak widać w powyższej tabeli, zakup Red Hat Virtualization Suite może przynieść wymierne oszczędności w stosunku do zakupów poszczególnych komponentów w osobnych subskrypcjach, dając jednocześnie nową jakość w zarządzaniu środowiskiem wirtualnym lub hybrydowym.

Jeśli masz pytania dotyczące Red Hat OpenStack, zapraszamy do kontaktu

top