Warsztaty Linux Polska podczas 11- tej edycji Open Source Day

Już 23 maja w warszawskim Hotelu Marriott odbędzie się kolejna, 11. edycja organizowanej przez nas konferencji Open Source Day. To największe w Polsce i tej części Europy wydarzenie poświęcone otwartym technologiom, które każdego roku gromadzi blisko 1000 uczestników.

Open Source Day stanowi platformę wymiany wiedzy na temat otwartego oprogramowania, jednego z najważniejszych kierunków rozwoju nowoczesnych technologii, umożliwiającego tworzenie wysokiej jakości, stabilnych rozwiązań IT, które dziś są podstawą działania wszystkich gałęzi gospodarki.

Patronem Honorowym konferencji Open Source Day 2018 zostały Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Nie mogło być inaczej. Linux Polska i oba Ministerstwa połączyła nie tylko tegoroczna edycja wydarzenia, ale także przekonanie, że inwestycje w innowacje technologiczne w naszym kraju są potrzebne. Patronatem Honorowym konferencję objęło również Narodowe Centrum Badań i Rozwoju – jedno z największych centrów wspierania innowacyjności w Polsce.

Wśród partnerów znajdują się m.in.: Red Hat, EnterpriseDB, Oracle, Zabbix, Emca i MySQL.

To, co wyróżnia tegoroczną edycję, to nacisk na dzielenie się wiedzą w formie praktycznych sesji technicznych, poświęconych najważniejszym kierunkom rozwoju branży IT, m.in. takim jak: DevOps, platformy do konteneryzacji aplikacji, cloud computing, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT.

Wśród nich nie zabraknie oczywiście warsztatów prowadzonych przez ekspertów Linux Polska, m.in.:

Ansible pod Windows – Konrad Rzentarzewski, Senior Solutions Architect

Wybrane aspekty procesu ciągłego dostarczania oprogramowania na platformie OpenShift – Mateusz Chmielewski, Solutions Architect

Przegląd zagadnień bezpieczeństwa platformy Red Hat OpenShift – Piotr Stolarek, Senior Solutions Architect

SSO dostępne na platformie Red Hat OpenShift – Andrzej Kardaś, Senior Solution Architect

Internet wszechrzeczy i analiza wszechdanych – Radosław Żak-Brodalko, Senior Solutions Architect

Uczenie głębokie (deep learning) w analizie obrazu i narzędzia Data Science w kontenerach – Marcin Jaworski, Senior Solutions Architect i Splunk Architect

Satellite Server, IPA – Jan Szubiak, Senior Solutions Architect

Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej o konferencji

top