Zaawansowana administracja Hortonworks Hadoop - nowe szkolenie w ofercie Linux Polska
Podziel się

Hortonworks Hadoop to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie Big Data. Używane jest m.in. przez słynne marki, takie jak: Facebook, Amazon, Yahoo, LinkedIn. Wykwalifikowani administratorzy tej platformy są stale poszukiwani na rynku pracy.

Rozszerz swoje umiejętności zarządzania w zakresie Big Data i zapisz się na nasz nowy, autorski kurs Zaawansowana administracja Hortonworks Hadoop LP-HDP02. Jest to druga część ścieżki zarządzania platformą Hadoop przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs Administracja Hortonworks Hadoop LP-HDP01 lub posiadających równoważną wiedzę, a także znających dobrze system operacyjny Linux.

Dzięki szkoleniu Zaawansowana administracja Hortonworks Hadoop LP-HDP02 dowiesz się jak samodzielnie zabezpieczyć klaster HDP, zbudować centrum uwierzytelniania używając protokołu Kerberos oraz wykonać migrację środowiska.

Szkolenie to jest unikalne, gdyż tematyka poruszana w jego trakcie nie jest wyczerpująco ujęta w dostępnej literaturze, a wiedza na ten temat jest mocno rozproszona.

Dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz

avatar
2000
  Subscribe  
Powiadom o

Skontaktuj się z nami