Zmiany w identyfikacji wizualnej firmy Linux Polska

Słoneczne lato 2009 roku. To wtedy powstaje firma Linux Polska, stając się centrum kompetencji rozwiązań Open Source na polskim rynku. W tamtym czasie jeszcze niewiele osób wiedziało, czym są otwarte technologie, a jeszcze mniej wierzyło w ogromny potencjał ich innowacyjnego wykorzystania w licznych sektorach gospodarki.

Przecieraliśmy wówczas szlaki, realizując kolejne projekty dla największych polskich przedsiębiorstw z sektora publicznego, telekomunikacyjnego, finansowego, kosmicznego i innych. Mieliśmy niepowtarzalną okazję, aby towarzyszyć modernizacji IT firm, będących filarami polskiego biznesu. To był wspaniały czas – proces, podczas którego również sami się uczyliśmy i rozwijaliśmy – jako firma, jako specjaliści i jako ludzie.

Aktualnie pomagamy naszym Klientom w transformacji IT i adopcji rozwiązań Open Source. Specjalizujemy się w zaawansowanych integracjach i pokonywaniu barier technologicznych. Dostarczamy wiodące rozwiązania, współpracując z partnerami – światowymi liderami rozwiązań IT. Rozwijamy również własne, autorskie rozwiązania.

Nasz zespół techniczny na bieżąco analizuje rozwój technologii informatycznych i dostosowuje portfel produktów do wymagań polskiego rynku. Dzięki temu możemy zmaksymalizować potencjał najnowszych technologii tak, aby stał się nośnikiem postępu i partnerem w cyfrowej transformacji biznesu.

Najwyższe kompetencje kilkudziesięciu naszych inżynierów i konsultantów są potwierdzone licznymi certyfikatami w obszarze implementowanych technologii (Red Hat, EnterpriseDB, Splunk, Docker, Puppet, Zabbix, NGINX i wielu innych).

Chcąc podkreślić rozwój naszej firmy w płaszczyźnie oferowanych rozwiązań i usług, struktury organizacji, kultury i misji, zdecydowaliśmy się na zmianę identyfikacji wizualnej na taką, która będzie lepiej symbolizować to, kim jesteśmy teraz. Jaka jest dziś firma Linux Polska? Otwarta, innowacyjna, nastawiona na ciągły rozwój, będąca przewodnikiem i zarazem partnerem w procesie transformacji IT i rozwoju biznesu swoich Klientów.

Nasz rozwój znalazł odzwierciedlenie w nowej formie graficznej, którą przedstawiamy poniżej. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu, tak, jak podoba się nam;)

identyfikacji wizualnej firmy Linux Polska
identyfikacji wizualnej firmy Linux Polska
identyfikacji wizualnej firmy Linux Polska
identyfikacji wizualnej firmy Linux Polska
top