Nasze autorskie rozwiązania umożliwiają modelowanie, wczesne wykrywanie, a następnie powstrzymywanie zjawisk oraz zagrożeń takich jak nietypowe zachowania anomalie, oszustwa i manipulacje finansowe – zanim spowodują nieodwracalne straty. Są dostosowane do wymagań banków i instytucji finansowych. Zapewniają zarówno ochronę kluczowych danych operacyjnych, jak i wrażliwych danych osobowych Klientów.

Ograniczenie zagrożenia cyberatakiem

Dzięki stałemu monitorowaniu oraz korelacji danych z wielu systemów informatycznych, możliwe jest ograniczenie ryzyka cyberataku oraz oszustwa finansowego.

Realizacja obowiązujących przepisów

Uzyskasz narzędzia do realizacji przepisów w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML/CTF).

Monitoring złożonych procesów finansowych

Monitoruj wiele złożonych procesów finansowych w czasie rzeczywistym np. płatności mobilne, bankowość internetową czy karty kredytowe.

SIEM

Security Information and Event Management to rozwiązanie służące monitorowaniu bezpieczeństwa i analityce zdarzeń całej infrastruktury IT.
Więcej

User Behavior Analytics

UBA automatyzuje wykrywanie nietypowych zachowań i zagrożeń ze strony użytkowników wewnętrznych w czasie rzeczywistym.
Więcej

Fraud Detection System

Aplikacja webowa pozwalająca na wczesne i aktywne wykrywanie nadużyć, przestępstw oraz incydentów typu phishing czy spoofing.
Więcej

Anti-Money Laundering

Narzędzie umożliwiające wykrywanie, analizę i rejestrację aktywności związanej z praniem brudnych pieniędzy.
Więcej

Analiza Transakcji Finansowych

Zbieranie danych z urządzeń takich jak bankomaty, kasy fiskalne, terminale pozwala na wykrycie oszustw i nadużyć obrotu finansowego oraz tworzenia modeli zachowań.
Więcej

IT Service Intelligence

Rozwiązanie monitorujące i analizujące infrastrukturę IT oraz pracę zespołów operacyjnych.
Więcej

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia oraz możliwości wycofania zgody.