Web Fraud Detection

Web Fraud DetectionPobierzZduś oszustwo w zalążku. Nasze systemy wykrywania oszustw nie tylko demaskują je na samym początku, ale również dają narzędzia pozwalające podejmować szybkie działania w oparciu o informację o podjętych niepożądanych działaniach. Natychmiastowe powiadomienia o podejrzanej aktywności pozwalają wdrożyć środki zaradcze, na czas, bardzo szybko.

Analiza danych z wielu źródeł, pozwala zbudować pełny obraz działalności biznesowej i generuje kompleksowe raporty w oparciu o zdefiniowane najważniejsze wymogi. Fraud Detection pozwala połączyć różne wskaźniki wykrywalności i dzięki zaawansowanej analizie maszynowej przetworzyć je, aby zobaczyć, co dzieje się w systemie w czasie rzeczywistym.

Efektywne technologie wykrywania oszustw przynoszą natychmiastowe korzyści i gwarantują niespotykany wzrost z inwestycji. Zobacz jak współczynniki nadużyć gwałtownie spadają w związku z tym, że teraz ataki są identyfikowane i neutralizowane zanim wyrządzą jakąkolwiek szkodę oszczędzając przy tym godziny pracy osoby, która do tej pory musiała zajmować się polowaniem na oszustów.

Dlaczego stosować systemy typu Fraud Detection?

Wyobraźmy sobie powszedni dzień zespołu bezpieczeństwa. System Fraud Detection działa sobie gdzieś w tle, monitorując aktywność on-line użytkowników, zwracając uwagę na podejrzane aktywności. Wyskakuje powiadomienie. W oparciu o historyczne dane w uprzednio skonfigurowane ustawienia, jedna z transakcji wygląda podejrzanie. System Fraud Detection wykazuje naturę podejrzanego zachowania, która może być dogłębnie zbadana poprzez dokładną analizę zdarzeń, działania, które wywołały alarm szybko zostają wyjaśnione. Można podjąć działania blokujące działanie.

Nasze rozwiązanie wykorzystuje wiele sposobów do zwalczania przestępstw internetowych. Należą do nich:

  • identyfikacja urządzenia
  • określanie czynnika ryzyka
  • analiza behawioralna
  • wykrywanie anomalii
  • biała i czarna lista
  • zaawansowana korelacja danych
top