Dołącz do Linux Polska!
Forum Bezpieczeństwa Banków 2017

9 maja 2017r.
Hotel Novotel Centrum, Warszawa

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2017

23-24 maja 2017r.
Sangate Hotel Airport, Warszawa

Umów się na spotkanie!

Anti-Money Laudering

User Behaviour Analytics

Fraud Detection System

IT Service Intelligence

SIEM

E-paragon

ATM Fraud

VAT Fraud

Rozwiązania Data Science oferowane przez Linux Polska, pozwalają na identyfikację zagrożeń, oszustw i manipulacji finansowych ukrytych w strumieniach danych pochodzących z różnych systemów informatycznych. Zazwyczaj bank ma możliwość gromadzenia tych danych, ale nie ich przetwarzania i analizowania.

Dzięki wykorzystaniu analityki biznesowej połączonej z algorytmami uczenia maszynowego, nasze aplikacje umożliwiają analizę danych, a tym samym szybkie i efektywne wykrywanie nadużyć i przestępstw.

Umów się na spotkanie podczas Forum Bezpieczeństwa Banków 2017, aby bliżej poznać naszą ofertę i porozmawiać z konsultantem.

Umów się na spotkanie

Zapraszamy Państwa na konferencję Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2017, gdzie będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami technologicznymi w nowoczesniej bankowości spółdzielczej.

Na stoisku Linux Polska, nasi konsultanci podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu efektywnego wykrywania nadużyć i przestępstw finansowych oraz monitorowania infrastruktury informatycznej.

Umów się na spotkanie i poznaj rozwiązania Data Science dla banków spółdzielczych.

Umów się na spotkanie