Praca: Business Development Manager | Linux Polska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • aktywna sprzedaż produktów i usług na rynku polskim,
  • sporządzanie ofert handlowych oraz prezentacji,
  • monitorowanie i bieżąca analiza działań sprzedażowych,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i nowych rynków,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług z branży IT,
  • mile widziana znajomość oprogramowania serwerowego, analizy danych, bezpieczeństwa IT,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów i relacji biznesowych,
  • chęć i potrzeba rozwoju w zakresie sprzedaży,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • nieograniczone możliwości rozwoju,
  • atrakcyjny system prowizji,
  • pracę z największymi klientami w Polsce,
  • możliwość ciągłego uczenia się i zdobywania doświadczenia w branży IT,
  • wsparcie konsultantów technicznych konieczne przy wykonywanej pracy,
  • szkolenia produktowe.

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale koniecznie musisz chcieć się rozwijać i realizować śmiałe cele!

    Dołącz do nas