Key Account Manager / Opiekun kluczowych klientów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • obsługa wskazanych kluczowych klientów
  • analiza rynku i identyfikacja potencjalnych nowych klientów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie i koordynacja procesu ofertowania dla nowych Klientów
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji dla nowych Klientów
  • ścisła współpraca z działami technicznym i marketingu
  • raportowanie działań handlowych bezpośrednio do zarządu
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • zainteresowanie nowymi technologiami w informatyce
  • orientacja na rozwój kariery w sprzedaży i konsultingu
  • wysokie zdolności analityczne i szybkość uczenia się
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku handlowym w obsłudze sprzedaży do dużych firm

Wymagania:

  • doświadczenie w branży IT.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole specjalistów
  • doskonałe modele wynagradzania i motywowania (brak limitów)
  • elastyczność w kreowaniu pracy własnej
  • wszystko czego potrzebujesz, aby odnieść sukces (sam zdecydujesz)

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale koniecznie musisz chcieć się rozwijać i realizować śmiałe cele!

Dołącz do nas