Praca: Middleware Architect | Linux Polska

Nasz zespół dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera w rozwoju. Oferujemy szeroki zakres szkoleń wewnętrznych oraz certyfikacji z produktów naszych partnerów. Aktualnie poszukujemy członków zespołu technologicznego w obszarze middleware (Fuse).

Opis stanowiska:

Zakres zadań:

  • projektowanie koncepcji, budowanie i wdrażanie architektur rozwiązań middleware pod kątem potrzeb usługowych klientów Spółki
  • analiza wymagań biznesowych z udziałem zespołu klienta oraz rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
  • diagnozowanie, troubleshooting, testowanie, tuning środowiska middleware
  • tworzenie i refaktoring kodu serwisów
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Czego oczekujemy co do posiadanych kompetencji i doświadczenia:

  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami opartymi na OSGi: Karaf/ServiceMix/RedHat Fuse
  • doświadczenie w programowaniu w JAVA
  • tworzenie procesów integracyjnych z wykorzystaniem Apache Camel
  • tworzenie usług sieciowych z wykorzystaniem CXF (WebService/Rest)
  • doświadczenie z brokerami JMS (ActiveMQ/Artemis/inne)
  • znajomość zagadnień SOA i związanych z nim technik
  • umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z platformami Kubernetes/OpenShift

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole specjalistów open source
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu i wspieraniu największych projektów informatycznych w Polsce
  • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych (certyfikaty i udział w szkoleniach)
  • motywujące wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale koniecznie musisz chcieć się rozwijać i realizować śmiałe cele!

    Dołącz do nas