Specjalista ds. PMO

Opis stanowiska:

Cele strategiczne stanowiska:

  • prowadzenie repozytorium dokumentacji projektów
  • redagowanie i korekta dokumentacji
  • bieżąca obsługa administracyjna projektów realizowanych przez organizację

Zakres zadań:

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Project Managerami w ramach prowadzonych przez nich projektów IT
  • prowadzenie repozytorium dokumentacji projektów oraz standaryzacja dokumentacji projektowej
  • redagowanie i korekta dokumentacji projektowej (ofert, projektów technicznych, dokumentacji powdrożeniowej, dokumentacji użytkownika itp.) oraz artykułów marketingowych
  • bieżąca obsługa administracyjna projektów
  • dbałość o efektywną komunikację i zgodności działań w projekcie z przyjętymi metodykami, narzędziami i standardami
  • współpraca z innymi działami w organizacji
  • w dalszym etapie – samodzielne prowadzenie projektów utrzymaniowych

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (filologia, zarządzanie, administracja)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy w IT
  • znajomość terminologii języka technicznego
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane:

  • certyfikat ITIL v3 Foundation

Ścieżka rozwoju:

  • szkolenia z zakresu zarządzania projektami
  • po okresie 6-9 miesięcy przejęcie kilku projektów utrzymaniowych

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole specjalistów
  • dowolność formy zatrudnienia
  • miejsce pracy w nowoczesnym biurze
  • wsparcie w rozwoju i szkolenia

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale koniecznie musisz chcieć się rozwijać i realizować śmiałe cele!

Dołącz do nas