Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska:

Zadania:

  • aktywne ofertowanie zleconych odnowień licencji i subskrypcji usług
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • rejestrowanie projektów w systemach dostawców i partnerów spółki
  • bieżące wprowadzanie i aktualizacja danych w CRM
  • współpraca z dyrektorem działu Sprzedaży Wewnętrznej i Logistyki

Czego oczekujemy:

  • realizacji wyznaczonych celów w zakresie wzrostu wskaźnika odnowień/ wskaźnika wzrostu sprzedaży przy odnowieniach
  • zdolności analitycznych i szybkiego uczenia się
  • rzetelności, skrupulatności oraz odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • zainteresowania nowymi technologiami w informatyce
  • podstawowej znajomości matematyki
  • umiejętności obsługi komputera (system operacyjny i pakiet biurowy)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole specjalistów
  • przejrzysty model wynagradzania i motywowania
  • jasne warunki premiowania
  • dowolność formy zatrudnienia
  • miejsce pracy w nowoczesnym biurze
  • wsparcie w rozwoju i szkolenia na koszt spółki
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • opieka medyczna, multisport

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale koniecznie musisz chcieć się rozwijać i realizować śmiałe cele!

Dołącz do nas