Kariera w Linux Polska

Dlaczego Linux Polska?

Kariera w Linux PolskaKariera w Linux Polska Ugruntowana pozycja firmy Linux Polska Sp. z o.o. jest efektem kilkunastoletniego doświadczenia związanego z wdrożeniami technologii Open Source. Siłę firmy tworzy starannie dobrana kadra pracowników, która może się pochwalić realizacją kluczowych polskich projektów opartych o systemy otwarte. Na sukces spółki składa się nie tylko wdrażanie i wspieranie rozwiązań Open Source klasy Enterprise, ale również ludzie, którzy je tworzą. Zespół Linux Polska składa się z osób, wśród których znajdują się specjaliści w dziedzinie technologii informatycznych, biznesu, szkoleń.

Każdy członek zespołu wnosi do firmy coś nowego i indywidualnego: pomysły, zaangażowanie oraz mobilizację. Dbamy o to, aby stale wyznaczać sobie nowe, ambitne cele i rozwijać oryginalne, odważne koncepcje. Nasi pracownicy to ludzie z pasją i talentem, którzy w sposób niebanalny potrafią wykorzystać swoje zdolności w pracy. Słowo sukces oznacza dla nas rozwój, samorealizację i umiejętność wymiany myśli. Jesteśmy zespołem, w którym liczy się coś więcej niż tylko profesjonalizm. Jesteśmy ludźmi, którzy odkryli wspólne źródło inspiracji do pracy jakim jest Open Source – największy i najważniejszy nurt w sektorze IT dający możliwość swobodnej komunikacji, wymiany doświadczeń i poszerzania horyzontów.

Osoby z różnym wykształceniem – informatycznym, technicznym, ekonomicznym, humanistycznym – znajdują u nas ścieżkę kariery zgodną z ich potrzebami i planami osobistego rozwoju. Pomagamy w tym pracownikom, wskazując możliwości rozwoju. W pracy dbamy o ludzi z inicjatywą. Wiemy bowiem, że to ludzie i ich wiedza, umiejętności, ambicje tworzą coraz lepsze, bardziej konkurencyjne rozwiązania informatyczne. Gwarantują one wysoką jakość obsługi Klientów a przez to wpływają na rozwój naszej firmy.

Przyjdź i pracuj z nami!

top