Linux Polska pierwszym w regionie CEE partnerem Docker Inc.!

Linux Polska, jeden z liderów otwartych technologii na rynku polskim, został pierwszym w regionie Europy Centralnej i Wschodniej partnerem Docker Inc.

Docker to otwarta platforma, która pozwala na stworzenie środowiska dla aplikacji ze wstępnie skonfigurowanych komponentów i dostarczenie jej jako gotowego rozwiązania, dzięki umieszczeniu programu oraz biblioteki danych w przenośnym kontenerze, który można uruchomić na każdym serwerze z systemem linux.

Firma Linux Polska, dzięki posiadanej wiedzy eksperckiej z zakresu otwartych technologii, będzie wspierała zarządzanie instalacjami Docker oraz prowadziła autoryzowane szkolenia. Oprogramowanie Docker jest dostępne w dwóch wersjach: dla deweloperów i przystosowane do działania w środowisku korporacyjnym.

“Bardzo się cieszę, że udało nam się rozpocząć współpracę z Docker. Jestem pewien, że firma LinuxPolska przyczyni się do popularyzacji technologii Docker w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wchodniej, szczególnie w środowiskach korporacyjnych”, powiedział Grzegorz Sułkowski, Wiceprezes w firmie LinuxPolska.

Jako partner firmy Docker, Linux Polska dołącza do wyjątkowej, dynamicznie rozwijającej się społeczności.

Zainteresowanych technologią Docker zapraszamy na nasz webinar: Docker/Atomic Host 11.03.2016

http://linuxpolskawebinar2.evenea.pl/

Tags

Dodaj komentarz

avatar
2000
  Subscribe  
Powiadom o
top