Partnerzy technologiczni

Red Hat

Jest najwięszym na swiecie dostawcą rozwiązań i usług związanych z systemem operacynym Linux. Ponadto w ofercie Red Hat znajduja się produkty JBoss Middleware, narzędzia do zarządzania i monitorowania systemów, usługi i szkolenia techniczne.

EnterpriseDB

Jest wiodącym dostawcą produktów i usług klasy enterprise opartych na PostgreSQL, najbardziej zaawansowanej na świecie bazy danych open source. Rozwiązania EnterpriseDB idealnie nadają się do transakcji wymagających najwyższej wydajności, skalowalności i zgodności produktów bazodanowych. EnterpriseDB oferuje wsparcie techniczne do certyfikowanych edycji Postgres oraz warstwe kompatybilności z Oracle.

Puppet

Puppet Enterprise produkt firmy Puppet, pozwala administratorom wprowadzić w organizacji IT praktyki zwiększające zwinność i efektywność operacyjną znane z środowisk typu cloud przy zachowaniu wymogów ze środowisk klasy enterprise, bez względu na rozmiar infrastruktury IT. Puppet pomaga tysiącom organizacji na całym świecie takim jak: Twitter, Yelp, eBay, Zynga, JP Morgan Chase, Bank of America, Google, Disney, Citrix, Oracle, Viacom…

Splunk

Firma Splunk to nasz bardzo ważny partner technologiczny w dziedzinie analityki danych. Splunk jest zintegrowanym rozwiązaniem analitycznym pozwalającym na wnikliwą i jednocześnie niezwykle sprawną obserwację kondycji systemów informatycznych o różnej skali i przeznaczeniu.

Hortonworks

Firma została założona w 2011 rou przez 24 inżynierów z zespołu technologii Hadoop firmy Yahoo. Członkowie zespołu Hortonworks są aktywnymi uczestnikami i liderami rozwoju Hadoop. Biorą czynny udział w projektowaniu, budowie i testowaniu podstawowych komponentów platformy. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w eksploatacji i wykorzystywaniu rozwiązania Hadoop, dzięki czemu są najbardziej kompetentną firmą do wspierania projektów o znaczeniu krytycznym.

Docker

Docker to otwarta platforma, która pozwala na stworzenie środowiska dla aplikacji ze wstępnie skonfigurowanych komponentów i dostarczenie jej jako gotowego rozwiązania, dzięki umieszczeniu programu oraz biblioteki danych w przenośnym kontenerze, który można uruchomić na każdym serwerze z systemem linux.

Ubuntu

Dysytrybucja systemu operacyjnego Linux, przeznaczona głównie do zastosowań biurowych oraz domowych.

Microsoft

Jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży IT. Dostawca platformy Azure – kompleksowego zestawu usług w chmurze, przy użyciu których deweloperzy i informatycy mogą kompilować i wdrażać aplikacje oraz zarządzać nimi w globalnej sieci centrów danych.

Azul Systems

Firma Azul Systems, jako jedyna w branży opiera swoją działalność na Java i Java Virtual Machine (JVM), do budowania w pełni wspieranych, zgodnych ze standardami Java rozwiązań umożliwiających prowadzenie działalności biznesowej w czasie rzeczywistym. ZING jest JVM zaprojektowaną do zadań wymagających niskiego opóżnienia, dużej liczby transakcji, dużej pamięci roboczej i/lub czasu reakcji na poziomie Enterprise. Zulu do łatwo dostepna JVM oparta o OpenJDK, z możliwością wysokiej jakości wsparciem komercyjnym Azul na poziomie enterprise.

DataStax

Firma DataStax doprowadziła bazę danych Cassandra to poziomu pierwszej realnej alternatywy dla baz danych Oracle dla firm, które próbują zmienić swój sposób interakcji ze swoimi klientami. Wiele firm, od startupów do tych z listy fortune 100 zdaje sobie sprawę z konieczności skalowania aplikacji do poziomów niespotykanych jeszcze kilka lat temu. Skalowanie samo w sobie to jednak jeszcze za mało. Dziś firmy oczekują również czasu pracy w środowiskach szybkich jak światło, dokładnie gdzie tradycyjne bazy danych zawodzą.

Yubico

Firma Yubico powstała w 2007 roku. Głównym obszarem działań, firmy jest produkowanie systemów autentyfikacji i zabezpieczeń zarówno sprzętu, jaki i urządzeń mobilnych, oraz dostępu do sieci wewnętrznych i internetu. Yubico oferuje zapezpieczenia w postaci tokenów YubiKey wykorzystujących oprogramowanie Open Source.

Liferay

Nasi partnerzy technologiczni Liferay są dostawcą wysokiej klasy portali opartych o Open Source. W pełni zaspokaja potrzeby na lekkie i elestyczne platformy portalowe dla wszystkich gałęzi przemysłu. Portal Liferay stał się najpopularniejszą na świecie Open Source’ową platformą portalową i widnieje w raportach (Magic Quadrant) Gartner’a jako jeden z najsilniejszych graczy na rynku w zakresie Portali Horyzontalnych. Liferay Portal dostarcza gotowy zestaw podstawowych usług portalowych związanych z zarządzaniem zawartością, zarządzaniem dokumentami, intgracją aplikacji, przepływem zawartości i współpracą społecznościową. Liferay to platforma Java, mogąca poszczycić się 5 milionami sciągnięć oraz milionową społecznością.

Mirantis

Mirantis jest jedną z wiodących firm zajmujących się technologią OpenStack. Firma dostarcza technologii, usług integracji oraz wsparcia potrzebnych do rozwijania chmury obliczeniowej Open Source. Wielu klientów do tej pory zaufało rozwiązaniom Mirantis w celu skalowania poziomego OpenStack, korzystając z możliwości pozostania wiernym zasadom oprogramowania otwartego. Mirantis, posiadający biura w Mountain View w Kalifornii oraz Rosji, Ukrainie, Francji i Polsce jest jednym z pięciu głównych współtwórców codu OpenStack.

OC Systems

OC Systems obchodzi właśnie swoje trzydziestolecie. Ta amerykańska firma dostarcza narzędzi do instrumentalizacji w oparciu o technologię Aprobe oraz usług konsultingowych, których celem jest poprawa wydajności bardzo złożonych aplikacji. Produkty OC Systems zapewniają m.in. zdalne debugowanie aplikacji, co pozwala ograniczyć przerwy w działaniu oraz zmniejszyć koszty wsparcia.

Zabbix

Zabbix to produkt do monitorowania sieci i serwerów. W bardzo łatwy sposób pozwala zarządzać zasobami w postaci np. pamięci serwera, wydajność sieci, jej integralności oraz jakości połączenia z internetem, czy obciążenia siecie, a nawet temperatury poszczególnych podzespołów, a co ważne umożliwia łatwe przekazywanie informacji na wymienione tematy za pomocą sms’a czy e-maila. Aplikacja została w 2001 roku upubliczniona na zasadach licencji GPL. Obecnie produkt rozwijany jest przez firmę Zabbix SIA. Wspiera zarówno systemy z rodziny Windows, jak i Linux.

top