OPEN SOURCE DAY 2017

Open Source Day 2017

Open Source Day 2017
Zapraszamy na techniczne warsztaty Linux Polska, poświęcone implementacji, automatyzacji i konfiguracji rozwiązań Open Source

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na konferencję Open Source Day 2017. Po weryfikacji zgłoszenia, otrzymają Państwo dostęp do konta uczestnika, na którym znajduje się osobny formularz rejestracji na warsztaty.

Umów się na spotkanie

 • Automatyzacja kontenerów z Docker i Ansible

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak używać Ansible wraz z Docker w procesie zarządzania cyklem życia kontenerów, ten warsztat jest dla Ciebie. Konrad nauczy Cię budować i zarządzać infrastrukturą oraz aplikacjami z jednego miejsca – stacji zarządzającej. Oprócz tego dowiesz się jak zbudować niezawodną automatyzację i jak utrzymać zgodność systemów za pomocą Ansible.

 • Orkiestracja kontenerów z Docker Swarm i Compose

  Podczas warsztatów dowiesz się jak uruchomić i zarządzać aplikacjami w środowisku kontenerów Docker przy użyciu technologii Swarm i Docker Compose. Zapoznamy Cię z aspektami praktycznymi zastosowania tej technologii do tworzenia nowoczesnych usług.

 • Orkiestracja kontenerów z Kubernetes

  Dostępność 24/7, publikowanie nowych wersji aplikacji kilka razy dziennie, skalowanie aplikacji – jeżeli zastanawiasz się jak to zrobić to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

  Kubernetes to narzędzie open source do zarządzania farmami kontenerów. Zaprojektowane w oparciu o bogate doświadczenie Google z dodatkiem najlepszych pomysłów społeczności.

  Usprawnij zarządzanie kilkoma aplikacjami i uczyń możliwym zarządzanie setkami.

 • Orkiestracja kontenerów z OpenShift

  Platforma zarządzania kontenerami aplikacyjnymi OpenShift to propozycja zawierająca połączenie technologii Docker, Kubernetes oraz doświadczenia firmy Red Hat w zakresie dostarczania dojrzałych i zoptymalizowanych dla środowisk korporacyjnych rozwiązań opartych o znane projekty open source. Dowiedz się jakie możliwości oferuje platforma w zakresie zarządzania aplikacjami w kontenerach.

 • JBoss na Platformie OpenShift

  W tym roku Przemek zaprasza na warsztat poświęcony technologii xPaaS. Wykorzysta w nim same modne dziś technologie. Znajdziecie tam: JBoss, OpenShift, Cloud, Docker i Kubernetes. Wszystko zmiksujesz i sprawdzisz efekt jaki możesz otrzymać. Mamy nadzieję, że ten mix technologii zachęci Cię do uczestnictwa w warsztacie.

 • Zbieranie i analiza logów z aplikacji w kontenerach

  Warsztat poświęcony jest technicznym aspektom analizy dzienników systemowych aplikacji biznesowej w różnych obszarach technologicznych (baza danych, serwer aplikacji, logika biznesowa), w dwóch różnych rozwiązaniach do zarządzania rejestrami zdarzeń: Splunk Enterprise oraz ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Warsztat pozwoli Ci na porównanie możliwości funkcjonalnych obu rozwiązań.

 • Web SSO

  Celem warsztatów będzie zapoznanie uczestników z dwiema wiodącymi technologiami Open Source, zapewniającymi funkcjonalność pojedynczego logowania (ang. Single Sign On). Warsztaty pozwolą Ci na poznanie podstaw pracy z systemami Apereo CAS i Keycloak oraz porównanie oferowanych przez nie funkcjonalności. Ćwiczenia praktyczne będą dotyczyły integracji i konfiguracji.


Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji na stoisku Linux Polska podczas Open Source Day 2017

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia oraz możliwości wycofania zgody.