PGConf.EU to wyjątkowe wydarzenie organizowane corocznie w największych europejskich miastach. Niepowtarzalna szansa na inspirujące spotkanie z międzynarodową społecznością profesjonalistów. W tym roku mamy potrójne szczęście – konferencja odbywa się w Warszawie, Linux Polska jest sponsorem wydarzenia, a nasz ekspert Alicja Kucharczyk dołączyła do grona prelegentów i zaprezentuje temat “From minutes to milliseconds – tips and tricks for faster SQL queries”. Serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie na stoisku EnterpriseDB.

Termin: 24-27.10.2017
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa


Linux Polska Sp. z o.o.enterprisedb

Dowiedz się więcej o naszej usłudze optymalizacji bazy PostgreSQL

Pobierz ulotkę

Umów się na spotkanie podczas konferencji

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia oraz możliwości wycofania zgody.


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz.
Grzegorz Sułkowski
E: grzegorz.sulkowski@linuxpolska.pl
P: +48 519 130 138

Program Konferencji Prelegenci Rejestracja