Linux PolskaW odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie ze strony Klientów na dedykowane warsztaty z unikalnych i specjalizowanych tematów z technologii, którymi zajmuje się Linux Polska, nasi konsultanci i trenerzy przygotowali szereg autorskich warsztatów z technologii: DevOps, Hadoop, Linux, Splunk, Bash, system R… itp. odpowiadających na to zainteresowanie.

Oferta tych autorskich warsztatów będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne tematy. Będziemy się starali, aby były to tematy nowatorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi w branży IT oraz rozwiązujące rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Zachęcamy wszystkie współpracujące z nami firmy do zgłaszania nam propozycji nowych tematów na warsztaty, które z ich punktu widzenia będą najbardziej interesujące. Zespół naszych ekspertów oceni te pomysły i najlepsze z nich „przekuje” w ciągu kilku miesięcy na konkretne warsztaty.

Nazwa Kod
Orkiestracja kontenerów z OpenShift LP-DO01
xPaaS – JBoss w kontenerach na OpenShift LP-DO02
Analiza danych z kontenerów Docker LP-DO03
WEB SSO Apereo CAS LP-DO04
WEB SSO KeyCloack LP-DO05
Podstawy Ansible i Docker LP-DO06
Dystrybucja konteneryzowanych aplikacji Docker na Azure LP-DO07
Orkiestracja kontenerów z Docker Swarm and Compose LP-DO08
Administracja Hortonworks Hadoop I LP-HD01
Wstęp do administracji systemem Linux LPI-101
Administracja systemem Linux i siecią LPI-102
Programowanie w powłoce systemowej Bash LP-Bash01
R – Introduction LP-R01
R – Development LP-R02
R – Marketing & Social Research LP-R03
Podstawy i administracja Splunk LP-SPL01
Podstawy i analiza danych w Splunk LP-SPL02
Podstawy, administracja i analiza danych w Splunk LP-SPL03
Splunk jako platforma wspierająca wykrywanie nadużyć finansowych LP-SPL04
Proszę określić parametry dotyczące szkolenia (opcjonalnie)
Sugerowany termin: Lokalizacja: Ilość osób: Język szkolenia:

Proszę podać dane personalne:
Imię: Nazwisko:
Adres email: Telefon:
Treść zapytania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia oraz możliwości wycofania zgody.

Prześlij zapytanie
top