DevOps (od ang. development and operations) – to metodyka zespolenia rozwoju (ang. development) i eksploatacji (ang.operations) oraz zapewnienia jakości (ang.quality assurance), która została zaprezentowana na pierwszej z serii konferencji DevOps Days w 2009 roku w Belgii przez Particka Debois. Metodyka ta kładzie nacisk na ścisłą współpracę i komunikację profesjonalistów z zakresu utrzymania IT (administratorów) oraz specjalistów od rozwoju oprogramowania (programistów). Uwzględnia współzależność rozwoju i utrzymania IT. Skraca czas wdrożenia funkcji w oprogramowaniu. Do zastosowania DevOps rekomendowane jest następujące środowisko IT:

  • stosowanie oprogramowania zwinnego lub podobnych metod wytwarzania oprogramowania
  • częste wdrożenia
  • dostępność infrastruktury w chmurze i jej wirtualizacja
  • narzędzia automatyzacji i zarządzania konfiguracją w centrum danych

W ramach tej kategorii f-ma Linux Polska przygotowała szereg specjalizowanych autorskich warsztatów technicznych, których premiera odbyła się w trakcie X edycji konferencji Open Source Day w Warszawie w dn. 17.05.2017r. Warsztaty te spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Uczestników konferencji. Pozytywnie zmotywowani tym faktem nasi konsultanci i trenerzy rozwinęli te warsztaty do formatu 1-2 dniowych szkoleń, które mogą być dla Uczestników doskonałym wejściem do świata DevOps, prezentując przystępnie takie zagadnienia, jak: OpenShift, Docker, Kubernetes, Web SSO … itp. Oferta autorskich warsztatów Linux Polska z tej kategorii będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne tematy. Zachęcamy wszystkie współpracujące z nami firmy do zgłaszania nam propozycji nowych tematów na warsztaty, które z ich punktu widzenia będą najbardziej interesujące. Zespół naszych ekspertów oceni te pomysły i najlepsze z nich „przekuje” w ciągu kilku miesięcy na konkretne warsztaty.
Aktualna oferta szkoleniowa Linux Polska w kategorii DevOps obejmuje następujące warsztaty:

Proszę określić parametry dotyczące szkolenia (opcjonalnie)
Sugerowany termin: Lokalizacja: Ilość osób: Język szkolenia:

Proszę podać dane personalne:
Imię: Nazwisko:
Adres email: Telefon:
Treść zapytania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Linux Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia oraz możliwości wycofania zgody.

Prześlij zapytanie
top