Sprawdź nasze usługi z zakresu Technologie Open Source

Jesteśmy wiodącym dostawcą technologii i usług opartych na rozwiązaniach Open Source.

Dlaczego Open Source?

Celem korzystania z komponentów Open Source jest zazwyczaj chęć redukcji kosztów lecz coraz bardziej liczy się również ich niezawodność. Komponenty otwartoźródłowe nie są zazwyczaj zależne od jednego dostawcy, co pozwala na zmniejszenie ryzyka związanego z ograniczeniem rozwoju. Najbardziej popularne projekty tworzone są stale przez ogromne zastępy społeczności programistów.

Przy zamkniętym oprogramowaniu zawsze istnieje ryzyko, że dostawca zaprzestanie jego rozwoju lub postawi zaporowe warunki związane z kosztami. Z Open Source dostępność kodu źródłowego zmienia sytuację, dalszy rozwój istotnej części oprogramowania może być wykonany wewnętrznie lub zlecony specjalistom.

Można myśleć, że Open Source to wyzwanie dla przedsiębiorstwa, jednak przy wsparciu specjalistów, szerokiej dostępności know-how i udziale społeczności przyszłość zapowiada się bardzo korzystnie.

Firma Linux Polska wspiera projekty otwarte, propaguje wiedzę na temat Open Source w Polsce, a przede wszystkim oferuje klientom biznesowym, profesjonalne usługi związane z otwartym oprogramowaniem klasy Enterprise.

Open Source to:

Redukcja kosztów i czasochłonności wdrożenia

Profesjonalne kanały wsparcia klienta

Bezpieczeństwo i niezawodność

Konfigurowalny software, dostosowany do Twoich potrzeb

Partnerzy technologiczni

top