Niezawodny PostgreSQL ze wsparciem 24/7
Podziel się

PostgreSQL to wiodący system baz danych open source – niezawodny, stabilny, skalowalny i bezpieczny. Jest alternatywą w projektach nowych aplikacji, oferując oszczędności i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dlatego jest coraz częściej wybieraną bazą danych przez administratorów, programistów, architektów i liderów IT. Potwierdzają to rankingi DB-Engines pokazujące, że w przeciwieństwie do swych rywali, PostgreSQL stale się rozwija i rośnie szybciej niż rynek.

Jeśli jednak wykorzystujemy PostgreSQL jako komponent w systemach krytycznych, warto mieć pewność, że zespoły IT i biznesowe są dostatecznie wspierane, a dane chronione. Jak pokazują doświadczenia użytkowników, pomimo że PostgreSQL jest bazą dostępną bezpłatnie, może generować nieprzewidziane koszty w przypadku awarii krytycznych.

Zapraszamy na webinar, który pomoże Ci lepiej zrozumieć ryzyko związane z użytkowaniem PostgreSQL bez wsparcia. Zobaczysz na konkretnych przykładach (prawdziwe user stories), jakie mogą być konsekwencje jego braku i ile może faktycznie kosztować PostgreSQL bez wsparcia.

Poznasz także opcję wsparcia EDB Community 360, która umożliwia korzystanie z zalet społecznościowego PostgreSQL, a jednocześnie zabezpiecza ciągłość operacyjną, IT i biznesu, dzięki wsparciu technicznemu i dodatkowym usługom firmy EDB i Linux Polska.

  Webinar będzie pomocny dla organizacji korzystających ze społecznościowej wersji PostgreSQL, jak również tych, które szukają dostępnych na lokalnym rynku opcji wsparcia dla open source.

  Rozwijaj swoją bazę danych ze wsparciem ekspertów. Zarejestruj się i zobacz, dlaczego warto wybrać wsparcie dla PostgreSQL.

  Organizatorzy
  Prelegenci
  Grzegorz Niezgoda

  Grzegorz Niezgoda – Dyrektor Działu Sprzedaży Wewnętrznej i Logistyki w Linux Polska Sp. z o.o.

  Od dwudziestu pięciu lat związany z branżą IT. Ekspert w dziedzinie licencjonowania produktów Open Source różnych producentów. Posiada wieloletnie doświadczenie operacyjne z zakresie wycen oraz realizacji dostaw i wsparcia posprzedażowego produktów Open Source.       

  Agenda
  • Jakie mogą być rzeczywiste koszty społecznościowego PostgreSQL (TCO)?
  • Jakie może być ryzyko związane z adopcją PostgreSQL bez dodatkowego wsparcia w sytuacjach krytycznych?
  • Jak ocenić właściwy poziom wsparcia niezbędny do realizacji projektów wykorzystujących PostgreSQL?
  • Kiedy jest właściwy czas na nawiązanie współpracy z partnerem wsparcia technicznego?
  • Dostępne opcje wsparcia na rynku – podpowiemy, jak dobrać wariant odpowiedni do indywidualnych potrzeb.
  • Narzędzia i rozszerzenia ułatwiające efektywną pracę z bazą danych PostgreSQL.
  Zarejestruj się już teraz

   Skontaktuj się z nami