Splunk - wykorzystaj ukrytą wartość danych. Przegląd funkcjonalności Splunk Enterprise
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zapewne już wiesz, że różne systemy w Twojej firmie (IT, biznesowe, sprzedażowe, CRM i inne) generują nieprzerwanie terabajty danych maszynowych w postaci logów?

Analityczny wgląd w cały ekosystem firmowych procesów i systemów w czasie rzeczywistym pozwoli Ci na ich usprawnienie, identyfikację problemów i zagrożeń, ułatwi podejmowanie korzystnych decyzji i pomoże budować przewagę konkurencyjną.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów Splunk i analityki danych. Dołącz do webinaru 6 lutego o g. 11.00 i dowiedz się, jak możesz wykorzystać unikalną wiedzę płynącą z danych maszynowych generowanych przez Twoje systemy do wykrywania zagrożeń i podejmowania lepszych decyzji biznesowych.

Webinar przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem rozwiązania Splunk i analizy danych maszynowych w organizacji.

Organizatorzy
Splunk
Prelegenci
Marcin Jaworski

Marcin Jaworski, Architekt Rozwiązań w Linux Polska Sp. z o.o., Splunk Architect

Od ponad 10 lat zajmuje się analizą danych biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań otwartych, w tym dla branży FMCG i sektora finansowego. Developer i konsultant IT zajmujący się rozwijaniem aplikacji dla platformy Splunk, pasjonat zagadnień związanych z analizą danych ilościowych i technik ich wizualizacji.

Agenda
11:00-12:00
Marcin Jaworski
przegląd funkcjonalności platformy Splunk Enterprise z akcentem na jej uniwersalność i unikalne cechy tego rozwiązania, takie jak prostota ładowania danych, ekstrakcja pól w locie (ang. schema on the fly), intuicyjność języka zapytań oraz bogactwo bibliotek do wizualizacji.
12:00-12:30
Marcin Jaworski
prezentacja możliwości aplikacji specjalistycznych bazujących na platformie Splunk, tj. Enterprise Security, User Behavior Analytics (SIEM, domena bezpieczeństwa) i IT Service Intelligence (monitoring usług).
12:30-13:00
Marcin Jaworski
sesja Q&A

06/02/20 , 12:00 14:00

webinar
 

Informujemy, że rejestracja na wydarzenie dobiegła końca. W przypadku zainteresowania podobną tematyką prosimy o
KontaktPobierz Nagranie

Zobacz również